+90 530 402 11 12 aysin@aysinturpoglucelik.com

Psikolog Dr. Aysın Turpoğlu Çelik

Psikoloji eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlayarak 1983 yılında Psikolog unvanı aldı. İ.Ü. Tıp Fakültesi, Ana-Çocuk Sağlığı Yüksek Lisans Programını 1988 yılında tamamlayarak uzman oldu. Doktorasını, İ.Ü. İşletme Fakültesinde, yönetim ve organizasyon alanında yaptı. Tez konusu yönetim ve yönetici geliştirme üzerinedir.
İş yaşamına 1977 yılında öğretmen olarak atılan Turpoğlu Çelik, çeşitli sektörlerde uzun yıllar yönetici olarak görev yaptı. 
Endüstri ve örgüt psikolojisi, insan kaynakları ve eğitim alanında hizmet verdi. Sigorta sektöründe eğitim faaliyetlerinin kurumsallaşmasına öncülük etti.
 
 
 
Psikoterapist, psikodramatist ve art terapist olan Turpoğlu Çelik, serbest çalışma yaşamına 2000 yılında atıldı. 12 yıl boyunca, kurucusu olduğu Etkileşim Bireysel, Eğitim ve Yönetim Danışma Merkezi’nde, psikoterapist olarak bireyler, çiftler ve ailelerle çalıştı, şirketlere, özellikle de aile şirketlerine yönetim danışmanlığı hizmeti verdi. Halen psikoterapist ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini sürdürmektedir.
Öğretim üyesi olarak 2000 yılından beri üniversitelerde dersler vermektedir. Ders verdiği üniversiteler arasında İstanbul, Marmara, Maltepe, İstanbul Kültür, Yeni Yüzyıl ve Altınbaş Üniversiteleri bulunmaktadır. Başta Türk Psikologlar Derneği olmak üzere çeşitli ulusal ve uluslararası derneğin üyesidir.

Danışanlardan Gelen Yorumlar

w

Akkor | 30.04.2008

Aysın Turpoğlu Çelik bana 1.5 sene (haftada 1) terapi yaptırdı (2002/2003’te). Daha önce Fransa’da 2 ayrı psikiyatr ile 3 sene terapi yapmıştım, fakat verimli olmamıştı, doktorları yetkisiz ve soğuk bulmuştum. Aysın Hanım’la hemen fark etti.

Devamını oku…

w

B. Ş. | 11.08.2009

Aysın Hanım’ın telefon numarasını canımın sıkkın olduğu sabahların birinde arabada işime giderken, kendimden yaşça büyük olan bir psikolog arkadaşıma telefon edip almıştım. Arkadaşım bana numarayı verirken: “Alanında çok iyidir, kendisiyle hiç çalışmadık ama en güvenilir isimlerden bir tanesidir,” diye anlatmıştı.

Devamını oku…

w

Kaan T. | 27.08.2009

Merhaba, Aysın Hanım’la bir yıl önce tanıştık. Terapi alan bir arkadaşım tavsiyesiyle. Önceleri sorunlarımın üstesinden nasıl gelebilirim diye düşünürken, Aysın Hanım’la yapmış olduğumuz terapiler kendimi bulmam konusunda çok yardımcı oldu.

Devamını oku…

İLETİŞİM FORMU

© 2018 Aysın Turpoğlu Çelik | Tüm hakları saklıdır.